Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Gręboszów - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec

Zagwiździe(Gręboszów + 24 km)

349 000 zł557 m² 210,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 655 m²

Teren usługowy z zabudowaniami Zagwiździe Cena: 349 000 zł do negocjacji Powierzchnia zabudowań: 557 m Powierzchnia działki: ok. 17 arów Przeznaczenie terenu w mpzp: 02u1 teren usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dąbrowa Tarnowska

Centrum,Dąbrowa Tarnowska(Gręboszów + 17 km)

2 950 000 zł586,92 m² 5 026,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowo - handlowy Z pełnym obłożeniem najemców - dąbrowa tarnowska Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w miejscowości Dąbrowa Tarnowska, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Baby

Baby(Gręboszów + 23 km)

2 800 000 zł2 000 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala produkcyjna przy bocznicy kolejowej, lokalizacja nieruchomości zapewnia doskonały dostęp do Piotrkowa Trybunalskiego, tomasza Mazowieckiego i południowej części Łodzi. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Gręboszów + 22 km)

2 000 000 zł1 520 m² 1 315,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży hal w Piotrkowie Trybunalskim. Hale o przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Zakładowa

Rogowiec(Gręboszów + 23 km)

5 900 000 zł8 535,89 m² 691,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:26 885 m²

Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość, którą stanowi kompleks produkcyjno magazynowy z zapleczem socjalno- biurowym zlokalizowany w województwie łódzkim, powiecie bełchatowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Namysłów

Namysłów(Gręboszów + 7 km)

3 700 000 zł906 m² 4 083,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wjeżdżając na posesję, w prawym skrzydle domu znajdują się pomieszczenia biurowe wraz z całym zapleczem sanitarnym o łącznej powierzchni 136 m2. W środkowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Próchnika

Wronia,Piotrków Trybunalski(Gręboszów + 22 km)

49 900 zł17,50 m² 2 851,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż o powierzchni 17,50 m2, położony w Piotrkowie Tryb., w okolicach ul. Pasaż Rudowskiego i ul. Próchnika. Garaż w dobrym stanie technicznym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Wietrzychowice(Gręboszów + 7 km)

1 850 000 zł640 m² 2 890,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:920 m²

Lokal użytkowy w centrum Wietrzychowic Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 640 m2, położony w centrum miejscowości Wietrzychowice w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Bełchatów(Gręboszów + 12 km)

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Bełchatów, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 2.385 m2, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biestrzykowice

Biestrzykowice(Gręboszów + 9 km)

165 000 zł430 m² 383,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Budynek gosp. z poddaszem o pow. 430 m2, na ogrodzonej 23 arowej działce w miejscowości Biestrzykowice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Gręboszów

Gręboszów,opolskie

300 000 zł5 471 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 465 m²

Nieruchomość inwestycyjna położona w Gręboszowie, gmina Domaszowice, powiat namysłowski. Odległość od Opola około 60 km, od Namysłowa około 8 km. Działka o powierzchni 54 arów, na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij